Fade Out - koncert już 30 listopada!

Fade Out - koncert już 30 listopada!

Alternatywa Funky Blues rock
Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży zaprasza na koncert zespołu FADE OUT, który odbędzie się 30 listopada 2012 roku w siedzibie Ośrodka przy ul. Małachowskiego 4 o godzinie 19.00.

Zespół Fade Out powstał w 2008 roku w Olsztynie, tworzy go 5 młodych muzyków. Fade Out to muzyka w 100% instrumentalna i autorska. Muzykę zespołu trudno jest zamknąć w jednym konkretnym stylu, pojawiają się w niej jednak elementy jazzu, folku, rocka, funky czy popu.
Koncerty FO cechuje potężna dawka energii niesionej muzyką i stanowi pewnego rodzaju alternatywę dla muzycznego mainstream'u. W instrumentarium zespołu znajdziemy przede wszystkim skrzypce, które są na pierwszym planie, perkusję, gitarę basową , instrumenty klawiszowe oraz gitarę elektryczną.

Nasza muzyka, oparta na rozbudowanych kompozycjach łączy w sobie elementy rocka, funku, jazzu, disco i folku. Jest to muzyka instrumentalna ze skrzypcami i gitarą solową na froncie trzymanymi przez pulsującą sekcję z fortepianem. Koncerty niosą ze sobą wiele energii, która łatwo udziela się publiczności. Mamy na koncie również kilka nagród przywiezionych z ogólnopolskich festiwali (m.in. wygrana EraMusicGarden i Gdańsk Dźwiga Muzę). Więcej na naszej stronie www!

Rezerwacje/bilety, Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży, ul. Małachowskiego 4, tel. 86 219 01 11, pani Zofia Kuczyńska, pokój nr 112. Zapraszamy!

Zdjęcia i informacje pobrano ze strony: www.fadeoutband.pl


Sponsorzy:

SYLWESTER ZAWADZKI
 

 

 

 

 

Patronat medialny:

 

 

 

 

 

Patronat internetowy:

 

2012-11-15 08:29 Iza Cierpikowska

Copyright @ 2003 Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży
Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin