Marek Piekarczyk Akustycznie - koncert

Marek Piekarczyk Akustycznie - koncert

W piątek 1 kwietnia 2016 roku o godz.19.00, w sali widowiskowej Centrum Kultury przy Szkołach Katolickich w Łomży, ul. Sadowa 12, na zaproszenie Regionalnego Ośrodka Kultury w Łomży wystąpi zespół -Marek Piekarczyk Akustycznie. Liderem grupy jest Marek Piekarczyk, wokalista, kompozytor piszący również teksty, znany z występów z zespołem TSA i solo, zaśpiewał na przeszło 2500 koncertach w Polsce, USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, Czechach, Rosji, Francji, Finlandii, Austrii, Litwie, Białorusi, Ukrainie i Niemczech. Brał udział w nagraniu i wydaniu przeszło 20 płyt długogrających oraz wielu singli i kaset audio - video, nie tylko w Polsce, ale i w innych krajach.

 

W latach 1986-1989 współpracował z Teatrem Muzycznym w Gdyni, gdzie zagrał rolę Jezusa w rock-operze "Jesus Christ Super Star ". Z Teatrem Muzycznym zagrał w przeszło 100 spektaklach w Polsce i za granica (USA, Kanada, Finlandia, Rosja) przyjętych entuzjastycznie przez krytykę i widownię. Ostatni spektakl z jego udziałem odbył się w czerwcu 1999. roku na Skwerze Kościuszki w Gdyni dla 30 tysięcznej widowni.

Od roku 2002. śpiewa głównie w zespole TSA, który regularnie koncertuje. W kwietniu 2004 roku ukazało się nowe, premierowe wydawnictwo TSA, "Proceder".

Regularnie koncertuje też ze swoim zespołem „Marek Piekarczyk Akustycznie”, w spektaklu „Klenczon – Poemat Rockowy” oraz w wydarzeniu artystycznym „Kazania Świętokrzyskie” razem z Józefem Skrzekiem, Atymosem Apostolisem i Prawosławnym Chórem „Oktoich”.

W 2008 r. przyłączył się do symfoniczno-rockowego projektu „Night Rider Symphony”. W listopadzie 2008, wystąpił wraz z NRS, chórem i chicagowską orkiestrą w Harris Theater - Chicago, na koncercie inaugurującym XX Festiwal Filmu Polskiego w USA.

24. października 2009 roku ukazała się solowa płyta Marka Piekarczyka „Źródło”, a 22.stycznia 2012. została nagrana druga cześć płyty koncertowej „Marek Piekarczyk Akustycznie” w Studio Radiowym im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie.

Od lutego 2013. roku, występuje w programie TVP2 – „The Voice of Poland” jako jeden z trenerów – odbyły się cztery edycje tego programu z jego udziałem.

Marek Piekarczyk odebrał „Telekamerę 2013” dla „VOP” jako najlepszego programu muzycznego i był nominowany do nagrody „Wiktora” jako „Osobowość telewizyjna 2013”

Na koncertach „Marek Piekarczyk – Akustycznie” razem z Markiem występują muzycy:

Tadeusz Apryjas – gitara, voc. Jacek Borowiecki – instrumenty perkusyjne.

Zapraszamy!

Organizacja koncertu, bilety: Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży, ul. Małachowskiego 4, tel. 86 219 01 11, rok@4lomza.pl
Koszt biletów: od 35 do 60 zł.

Zdjęcia: Katarzyna Rogalska-Piekarczyk.


Sponsorzy koncertu:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2016-02-19 08:11 Iza Cierpikowska

Copyright @ 2003 Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży
Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin