Musicalowa Gala Teatru Broadway - zaproszenie na koncert

Musicalowa Gala Teatru Broadway - zaproszenie na koncert

W piątek 15 stycznia 2016 roku o godz.19.00, w sali widowiskowej Filharmonii Kameralnej im. Witolda Lutosławskiego w Łomży, ul. Nowa 2, na zaproszenie Regionalnego Ośrodka Kultury w Łomży wystąpi Teatr Broadway ze spektaklem musicalowym pt. Musicalowa Gala Teatru Broadway– widowisko musicalowo-rewiowe.
Taniec, śpiew, porywająca muzyka, 200 barwnych kostiumów, pióra, fraki, suknie. To wszystko co w musicalu najlepsze będzie można zobaczyć w tym barwnym dwugodzinnym widowisku w wykonaniu Teatru Broadway. W repertuarze widowiska będzie można usłyszeć największe hity musicalowe i przeboje filmowe klasyki światowej od lat 20 - tych do 80-tych.

 

Fragmenty z musicali Cabaret, Moulin Rouge, Chicago, Jesus Christ Superstar, Hair, West Side Story oraz znane songi filmowe wykonywane niegdyś przez Franka Sinatrę, Lizę Minelli, Jamesa Browna takie jak My Way, czy słynna Deszczowa Piosenka. Nie zabraknie również ponadczasowych współczesnych utworów takich jak Fever czy Feeling Good i wielu innych znanych lubianych przebojów muzyki rozrywkowej. To spektakl, który dzięki zróżnicowanemu repertuarowi zapewnia doskonałą zabawę wszystkim widzom.

Teatr Broadway - Prywatny Teatr Muzyczny Małgorzaty Obłój od dziesięciu lat odnosi sukcesy na scenach w kraju i za granicą. Jest to jedyny, unikatowy teatr rozrywki na Pomorzu Zachodnim. Zespół młodych artystów zaprezentuje wachlarz umiejętności wokalnych i tanecznych. Bilety w cenie od 50 do 100 zł do nabycia w siedzibie organizatora ROK Łomża, ul. Małachowskiego 4, tel. 86 219 01 11, e-mail:rok@4lomza.pl. Zapraszamy na koncert.

Bilety: rząd I-IV 100 zł, rząd V-VIII 90 zł, rząd IX-XII 80 zł, rząd XIII-XX 70 zł, rząd XXI 50 zł.

Patronat honorowy:

Starosta Łomżyński – Elżbieta Parzych

Prezydent Miasta Łomża – Mariusz Chrzanowski


Sponsorzy:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2015-12-09 09:26 Iza Cierpikowska

Copyright @ 2003 Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży
Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin