Konkurs plastyczny „Kwiat dziełem doskonałym”
Karolina Sobuta lat 9 i Paulina Sobuta Lat 11 na kole plastycznym w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Jedwabnem namalowały kwiaty: różę i lilie. Prace dziewczynek wezmą udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Kwiat dziełem doskonałym" organizowanym przez Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie przygotować samodzielnie prace inspirowane obserwacją świata kwiatów.
Fotogaleria
2016-03-24 10:34 MGOK Jedwabne
Czytaj także
- ZAPROSZENIE NA JEDWABIEŃSKIE MIKROFONY
- XI PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK
- IX FESTIWAL PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ I HARCERSKIEJ W JEDWABNEM
- KONKURS
- Moja ulubiona postać bajkowa
- Konkurs plastyczny „Twoja ulubiona opowieść biblijna”
- Konkurs plastyczny „Pielęgniarka i położna w oczach dziecka"
- Konkurs plastyczny „Smok Wawelski w oczach dziecka”
- Konkurs plastyczny „Kwiat dziełem doskonałym”
- III Powiatowy Przegląd Pieśni, Kolęd i Pastorałek
Najczęściej czytane w dziale: Instytucje kultury (ostatnie 90 dni)
- Regionalny Przegląd Kapel, Śpiewaków i Gawędziarzy Ludowych 2026
- Konkursu Poezji Ludowej 2026
- Konkursu Poezji Ludowej 2026 - kolejność występów
- XXXIII Ogólnopolskie Dni Kultury Kurpiowskiej w Nowogrodzie - zaproszenie do udziału
- II Powiatowy Konkurs Plastyczny - Z życia Błogosławionego Kardynała Stefana Wyszyńskiego
- Regionalny Przegląd Kapel, Śpiewaków i Gawędziarzy Ludowych 2026 - kolejność występów
- W Harmonii z Naturą - Ekologiczny konkurs plastyczny o tematyce OZE
- Regionalny Przegląd Kapel, Śpiewaków i Gawędziarzy Ludowych 2026 - wyniki

